Laat je verrassen, want deze uitgebouwde woning biedt verrassend veel ruimte! De sfeervolle woonkamer grenst aan de in 2022 vernieuwde keuken, met alle benodigde inbouwapparatuur en een schuifpui naar de diepe tuin. Verder heeft dit instapklare huis een ruime badkamer (met bad én douche) en twee slaapkamers. Als je geen zin hebt om te verbouwen, dan is dit het perfecte huis!
Oisterwijk
Pastoor van Beugenstraat 24
Omschrijving
Verderop in de straat is een supermarkt en verder zijn er een bakker, de snoephoek en enkele andere winkels in de straat. Je woont in een karakteristiek stukje Oisterwijk, om de hoek van het Kerkplein met de markante Sint Petruskerk. Binnen 5 minuten sta je in het centrum van Oisterwijk en via de Moergestelseweg is de N65, richting ’s-Hertogenbosch en Tilburg, goed bereikbaar.
Indeling:
Begane grond:
De voorgevel oogt bescheiden, maar dit huis biedt volop ruimte! Via de donkergrijze voordeur loop je de hal in, met de trapopgang en een eikenhouten vloer. Deze ligt niet alleen in de hal, maar ook in de aangrenzende woonkamer. Stucwerk is gecombineerd met behang in een hip patroon, uitgevoerd in rustige kleuren.
Doordat de keuken naar de aanbouw is verplaatst, is de woonkamer heerlijk ruim. Aan de voorzijde is het zitgedeelte met een maatwerk kastenwand, waarvan het bovenste deel uit lange planken bestaat. Zo is er genoeg ruimte om je allermooiste woonaccessoires een plekje te geven. Het achterste deel van de woonkamer, met een breedte van bijna 4.50 meter, is ingericht met een grote eettafel. De eikenhouten vloer, het stucwerk en patroonbehang bepalen de sfeer in deze fraaie woonkamer.
In de aanbouw zijn de keuken en badkamer gesitueerd. De keuken, met een dubbele wandopstelling, is in 2022 vernieuwd. Een aluminium schuifpui met twee ramen zorgt voor fijne lichtinval en een directe verbinding met de tuin. Het spoel- en kookgedeelte is fraai afgewerkt met een wit composiet blad en goudkleurige tegels, terwijl de hoge kastenwand veel extra bergruimte biedt. Alle benodigde apparatuur is ingebouwd: een inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast, vriezer en een combi-oven. In een inbouwkast is de opstelling van de HR-ketel.
De achterste ruimte is de badkamer, uitgevoerd in wit en blauw. Je hebt de beschikking over een ligbad, fijne douche, wandcloset en een wastafelmeubel. Naast het bad hangen een handige bergkast en de handdoekenradiator.
Eerste verdieping:
Vanaf de overloop zijn twee slaapkamers te bereiken, waarbij de hoofdslaapkamer aan de voorzijde is. Deze kamer, met dakkapel, is groot genoeg voor een tweepersoonsbed en een dressoir of garderobekast. De slaapkamer aan de achterzijde is thans ingericht als kleedruimte, maar kan ook als kinderkamer werkkamer worden ingericht. Ook aan bergruimte is gedacht, want in de schuinte van het dak kun je veel spullen opbergen.
Exterieur:
Vanuit de keuken loop je de diepe tuin in, met een groot terras waar je een groot deel van de dag in de zon kan zitten. Verder zie je gevarieerde beplanting, houten schuttingen en een houten tuinhuis voor opslag en de hobbyist.
Bijzonderheden:
– Houten kozijnen (voorzijde) en aluminium kozijnen (achterzijde begane grond) met dubbel glas (m.u.v. badkamer);
– Buitenschilderwerk is uitgevoerd in 2020 (eerste verdieping/achterzijde begane grond) en 2024 (voorzijde begane grond);
– Carebrick vochtbestrijding bij de voorgevel (30 jaar garantie), uitgevoerd in 2018;
– Verwarming en warm water via een HR-ketel (Nefit Smartline, 2009);
– Ruime badkamer en een moderne keuken (2022);
– Twee slaapkamers;
– Diepe tuin met tuinhuis;
– Energielabel E
5061 CS Oisterwijk