Gelijkvloers en comfortabel wonen op een fijne plek in het populaire, groene Oisterwijk. Dit lichte driekamerappartement heeft een mooie ligging op de eerste verdieping van een kleinschalig appartementengebouw op loopafstand van het centrum. Vanuit de woonkamer en vanaf het balkon heb je fraai uitzicht naar de Tilburgseweg met hoge bomen en karakteristieke woningen. Bij het appartement horen een vaste parkeerplek en een berging voor de fiets.
Oisterwijk
Prinses Amaliahof 24
Omschrijving
Iets verder in de straat stopt de bus naar Tilburg, wat ook met de fiets snel te bereiken is. Steek de Moergestelseweg over naar de supermarkt of volg hier je weg naar het centrum. Zo zijn de winkels, speciaalzaken, restaurants, populaire terrassen en het treinstation nog geen 2 kilometer lopen en fietsen. Oisterwijk wordt omringd door prachtige natuur en heeft een uitstekende ligging ten opzichte van Tilburg, ’s-Hertogenbosch en de snelwegen A2/A58.
Indeling:
Appartementengebouw:
In de gezamenlijke entree met videofoon zie je een licht trappenhuis met grote ramen en er is een lift, waardoor je levensloopbestendig kunt wonen. Het gebouw heeft een moderne uitstraling en bij het appartement hoort een berging in het souterrain, die ook van buitenaf via een trap met fietsgoot te bereiken is.
Appartement:
Open de voordeur naar de hal van dit lichte, gezellige appartement. Aan de rechterzijde zijn de toiletruimte met fonteintje en de inpandige berging, waar ruimte is voor de wasapparatuur. In bijna het hele appartement ligt een nette laminaatvloer en het geheel maakt een zeer verzorgde indruk.
De woonkamer met open keuken is maar liefst 10.75 meter diep en goed in te delen met een zit- en een eethoek. Het zitgedeelte heeft grote ramen aan de kant van de Tilburgseweg en via het eetgedeelte is de keuken te bereiken, waar een grijze hoekopstelling staat. De radiatorombouw kan worden gebruikt om spullen neer te zetten en het raam boven de spoelbak grenst aan de rustige, overdekte galerij. Alle benodigde apparatuur is aanwezig: een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast met vriesvak en een combimagnetron/oven.
Dit instapklare appartement heeft twee slaapkamers. De slaapkamer aan de voorzijde heeft een raam aan de kant van het Prinses Amaliahof. Vanuit de hoofdslaapkamer, die grenst aan het balkon, is de moderne badkamer te bereiken. Deze ruimte is ingedeeld met een fijne xl-inloopdouche, een wastafelmeubel, planchet, spiegel met verlichting en een hoge wandkast.
Exterieur:
Vanuit de woonkamer en hoofdslaapkamer is het balkon te bereiken. Er is genoeg ruimte voor een bank en een tafeltje, waardoor je hier samen buiten kunt zitten en eten. Aan het einde van de dag zit je hier heerlijk in de zon!
Bijzonderheden:
– Het appartementengebouw is voorzien van dak- en gevelisolatie;
– Kunststof kozijnen, voorzien van isolerende beglazing;
– Vaste parkeerplaats op het buitenterrein;
– Privéberging in het souterrain, te bereiken via een buitentrap met fietsgoot;
– Verwarming en warm water via een HR-ketel (Nefit Proline NxT, 2019);
– Keuken en badkamer uit 2019;
– VvE bijdrage € 132,- per maand;
– Energielabel A.
5061 CX Oisterwijk